radca prawny Katarzyna Piotrowska

radca prawny Anna Radwanek

radca prawny Katarzyna Piotrowska

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim uzyskując w 1995 roku dyplom magistra prawa; ukończyła aplikację radcowską w Krakowie uzyskując w 2000 roku wpis na listę radców prawnych w Krakowie; w latach 1996-1999 aplikant radcowski i stały współpracownik adwokata Krzysztofa Labe w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej; od 2000 roku stały współpracownik "Labe i Wspólnicy" Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna w Krakowie.

Specjalizuje się w obsłudze cywilnoprawnej i gospodarczej przedsiębiorców i podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej, w tym osób fizycznych. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej w zakresie prawa obrotu gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa cywilnego, prawa pracy oraz związanych z tym postępowań sądowych, włada językiem angielskim.

Kontakt: katarzyna.piotrowska@labe.wspolnicy.com


wróć ^

radca prawny Anna Radwanek

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim uzyskując w 2008 r. dyplom magistra administracji, a w 2010 r. dyplom magistra prawa. Na wspomnianym wydziale ukończyła również w 2011 r. studia podyplomowe z zakresu prawa bankowego.  W latach 2011 – 2014 aplikant, a od 2014 r. radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Od 2011 r. współpracuje z „Labe i Wspólnicy” Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów w Krakowie.

Zajmuje się prawem podatkowym, prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem administracyjnym oraz prawem pracy. Włada językiem angielskim.

Kontakt: anna.radwanek@labe.wspolnicy.com

wróć ^

© 2006-2010 Labe i Wspólnicy

CmsNET ver: 2.2.3818.36103, G: S
Powrót Powrót Do góry Do góry